Ще влітку з’явилися чутки про те, що марка MINI готує свій перший електричний кросовер. Тепер автовиробник офіційно підтвердив цю інформацію і уточнив деякі деталі.

Отже, компанія працює над абсолютно новим компактним електричним кросовером, який буде випускатися виключно з електроприводом. Для цієї машини розробляється принципово нова платформа. Випускатиметься електрокар в Китаї, з’явиться він у 2023 році.

Крім того, компанія випустить ще один кросовер, цього разу середньо розмірний. Але у нього буде як електрична версія, так і варіанти з двигунами внутрішнього згоряння. Найімовірніше, це буде Countryman наступного покоління.  Зараз ця модель – у своїй актуальній генерації – представлена паливними та плагін-гібридною модифікаціями.

У компанії підкреслили, що обидва електрокросовери отримають всі фірмові атрибути Mini: розумне використання простору в салоні, захоплюючу систему кермування та індивідуальність.

Нагадаємо, зараз в арсеналі MINI є один електромобіль – це хетчбек Cooper SE (у себе на батьківщині він відомий під ім’ям Electric).