Нова версія Tesla Model 3, яку несподівано вивели у продаж кілька днів тому, вже встигла подорожчати. Згідно оновленого конфігуратору на сайті компанії, базова ціна електромобіля зросла на 1 тис. доларів –  з 45 до 46 тисяч.

Батареї такого електромобіля вистачає на 418 км пробігу. Це середній (Mid Range) запас ходу у товарній лінійці: топова Model 3 Long Range проїжджає на одному заряді 500 км, а молодша Model 3 Standard – 354 км. Щоправда, виробництво останньої все ще затримується (її обіцяють зробити доступною через 4-6 місяців), так що на даний момент саме Model 3 Mid Range є самим бюджетним варіантом.

З виходом задньопривідної Model 3 Mid Range версію Long Range залишили тільки в повнопривідному виконанні. Раніше вона коштувала 54 тис. доларів, але тепер, одночасно з подорожчанням Mid Range, ціну самого “далекобійного” електромобіля понизили – причому на ту ж 1 тис. доларів.

У коментарі для видання electrek.co представник Tesla підтвердив, що прайс-лист був переглянутий у зв’язку з появою нової батареї. Він також запевнив, що клієнтам, які встигли замовити новинку за 45 тис., не доведеться доплачувати.

Примітно, що ціна спортивної Tesla Model 3 Performance, яка також оснащується топовою батареєю і двома електромоторами, не знизилася – вона як і раніше складає 64 тис. доларів.