Румунський бренд Dacia, який належить Renault, вперше назвав вартість свого електромобіля Spring. Першим ринком для моделі стала Угорщина, повідомляє видання Autoevolution.

У спеціальній версії, яка присвячена запуску машини та обмежена 100 екземплярами, автомобіль коштує 17 тисяч 800 євро у перерахунку з угорських форинтів на загальноєвропейську валюту (з урахуванням місцевих субсидій покупцям автомобіль буде доступний за 11 тисяч євро).

Втім, згодом Dacia Spring повинна стати ще доступнішую. У автомобіля буде базова версія, яка згідно з очікуваннями коштуватиме приблизно 14 000 євро.

Нагадаємо, що продаж Dacia Spring стартує в Європі навесні 2021 року. У цього автомобіля дуже цікава історія. Він побудований на базі бензинової моделі Renault Kwid, створеної для Індії. Для Китаю Kwid переробили на електрокар і назвали його вже City KZ-E. А в Європі цю саму електричну машину продаватимуть як Dacia Spring.

Компактний автомобіль оснащений 44-сильним електромотором і батареєю на 26,8 кіловат-годин. На одному заряді Dacia Spring проїжджає 225 км за циклом WLTP.