Компанія Mercedes-Benz офіційно оголосила про те, що 6 березня на міжнародному автосалоні в Женеві відбудеться світова прем’єра першої серійної моделі її нового суббренду EQ, що спеціалізується на електромобілях. Хоча виробник не розкрив ніяких подробиць, ґрунтуючись на попередніх повідомленнях, можна з упевненістю стверджувати, що це буде кросовер EQC.

Цю машину, створену на базі Concept EQ 2016 року, ми вже бачили на шпигунських фото і відео. Норвезьке представництво Mercedes почало приймати заявки на електрокросовер ще минулої осені. Якщо судити за концептом, це буде повнопривідний автомобіль з електромоторами на кожній осі, здатний набрати 100 км/год менш ніж за 5 с. і проїхати на одному заряді близько 400 км. Масове виробництво моделі почнеться в Бремені у 2019 році, пізніше її стануть випускати і в США.

Окрім EQC, Mercedes покаже в Женеві плагін-гібридні версії оновлених седана і універсала C – Class. Їх силові установки включатимуть чотирициліндровий дизель OM 654. Також очікуються електричні новинки від належного Daimler бренду smart.