Постачання найдоступнішої комплектації Tesla Model 3 розпочнуться через 3-6 місяців після того, як тижневий обсяг виробництва моделі досягне 5 тис. екземплярів. Про це глава Tesla  Ілон Маск повідомив у Twitter, відповідаючи на питання одного з передплатників. Маск пояснив, що якби Tesla почала продавати бюджетні електромобілі до нарощування виробничих потужностей, це призвело б до втрати грошей та загибелі компанії.

Первинний план, заявлений під час презентації Model 3, припускав, що випуск комплектації Standard за 35 тис. доларів розпочнеться в листопаді 2017-го, а вихід на об’єм в 5 тис. на тиждень був намічений на грудень. Проте на виробництві виникли складнощі, і тепер Маск розраховує домогтися запланованого об’єму до кінця червня. Відповідно, появи Model 3 Standard слід чекати у вересні-грудні цього року.

Tesla Model 3 в комплектації Standard – це задньопривідний седан з 224-сильним електромотором і запасом ходу в 354 км на одному заряді батареї. Ілон Маск стверджує, що не існує кращого автомобіля за ту ж ціну – навіть без опцій.

До останнього часу Tesla продавала Model 3 тільки в комплектації Long Range із заднім приводом, збільшеним до 500 км запасом ходу і пакетом преміальної обробки салону. Такий електрокар коштує від 49 тис. доларів. Днями були розкриті ціни повнопривідних версій з двома електромоторами – стандартної і «зарядженої». Хоча замовити їх вже можна, постачання доведеться чекати 6-9 місяців.