Німецький виробник автокомпонентів SHW Automotive залишився без контракту на €100 млн з американським автовиробником електрокарів. Як повідомляють західні ЗМІ, швидше за все йдеться про компанію Tesla, яка скасувала замовлення запчастин для майбутньої Model 3. Після появи новин про скасування контракту акції компанії SHW зазнали падіння на 10%.

Точні причини розторгнення цього контракту і досі невідомі. За одними даними, від послуг SHW Automotive відмовилися через «не відповідність технічним вимогам», за іншими – через попередження від президента США Дональда Трампа про санкції відносно компаній із США, що працюють з іноземними постачальниками. На додаток останнього потрібно відзначити, що голова Tesla Motors Ілон Маск в грудні 2016 року був призначений радником нового президента США. У таких умовах контракт Tesla з SHW Automotive став би протиріччям між політичним курсом уряду країни і бізнес-процесами одного з радників глави держави.

У SHW Automotive не підтвердили, але і не спростували, що йдеться про зірваний контракт з Tesla. Разом з тим компанія відмітила, що має намір відстоювати свої інтереси в правовому полі, вимагаючи компенсації.

Via: Express, Reuters