Німецька компанія Schaeffler представила концептуальний електромобіль 4ePerformance. По суті це седан Audi A3, перероблений в екстремальний гоночний електрокар. Чотири електричні мотори сумарною потужністю біля 1200 к.с. розганяють машину до 200 км/год менш ніж за 7 с.

audi-shaeffler-4e-performance

Фірма Schaeffler відома як виробник автомобільних запчастин і компонентів. Вона також бере участь в чемпіонаті Formula E як партнер команди Audi Sport Abt Schaeffler – їх пілот Лукас ді Грассі минулого року став чемпіоном світу, а в поточному сезоні команда поки що займає другу строчку в загальному заліку.
Мотори для 4ePerformance – це саме двигуни від боліда Formula E, причому якщо в гоночній машині застосовується один двигун, то тут їх чотири. При цьому електромотори спарені на кожній осі – їх об’єднує загальний редуктор, а можливість управляти тягою на кожному з коліс зберігається. Енергію електрокар черпає з 64-кіловат-годинної батареї.

4e-performance-audi-shaeffler

Для Schaeffler новий суперкар 4ePerformance – не стільки концепт, скільки «лабораторія»: випробовуючи машину в різних режимах руху, німці хочуть вийти на виробництво серійних вузлів і компонентів для електромобілів, які потім можна буде постачати світовим автоконцернам.