На міжнародному автосалоні в Шанхаї компанія NIO представить свій перший серійний електромобіль, який продаватиметься в Китаї. Автовиробник розповсюдив в соцмережах тизер, на якому частково можна розгледіти профіль машини.

Судячи з ілюстрації, новинка являтиме собою кросовер з масивними колісними арками і похилим дахом. До речі, схоже, що NIO вирішила зробити поєднання синього і чорного основою своєї колірної гамми – в таких тонах оформлені також концептуальний хетчбек EVE, який передбачає товарну модель для ринку США, і дрібносерійний суперкар EP9. Ймовірно, з ними ж новинку об’єднуватиме і просунутий автопілот. Усі подробиці про китайського дебютанта ми дізнаємося 19 квітня, коли шанхайська виставка відкриє свої двері для представників ЗМІ.

Два тижні тому стало відомо, що NIO отримала нового великого інвестора – в стартап вклалася китайська пошукова система Baidu. В цілому новий виробник електромобілів притягнув вже близько 600 мільйонів доларів, а значить є усі шанси на те, що справа зайде далі за ефектні концепти і штучне виробництво.

Via: Motor1