Електромобіль Nissan Ariya, що був представлений минулого тижня, отримав своє ім’я на честь семирічної племінниці віце-президента концерну з маркетингу Еллісон Візерспун, стверджує видання Adweek.

За словами Візерспун, в компанії довго не могли підібрати відповідне ім’я і зрештою вирішили відкинути усі варіанти, щоб почати обирати з початку. Ім’я Ariya, за версією Візерспун, означає «благородний» та «левиний» (останнє походить від назви тварини, лева). Втім, при перевірці цього факту у Google набагато частіше зустрічаються відсилання до походження імені від латинського слова «повітряний», а також від грецького бога війни Ареса.

Візерспун підкреслила, що своїм ім’ям Nissan Ariya підкреслює свою сутність «вовка в овечій шкурі». Дійсно, електромобіль зовні не сильно виділяється серед інших кросоверів Nissan, але має потужність в 394 к.с. та здатний розганятися до 100 км/год за 5,1 секунди.

Цікаво, що Візерспун зізналася виданню, що вона не знала знаменитий приклад з минулого, коли Генрі Форд назвав одне зі своїх авто ім’ям свого сина – Edsel. Цей бренд з тріском провалився на ринку, втім, зовсім не через своє ім`я або діяльність самого Едсела Форда, а через суперечний дизайн.