Однією з найочікуваніших новинок Токійського автосалону 2019, який стартує вже завтра, стане електричний кросовер Nissan. Компанія до останнього тримала подробиці про нове авто в таємниці, однак  його зовнішність та ім’я вже відомі. Секретну інформацію опублікував японський журнал CarTop.

Електромобіль Nissan Ariya

Автомобіль отримав назву Nissan Ariya. Фактично його можна назвати сумішшю Nissan Leaf та Nissan Qashqai: від першого він успадкує електричну начинку, від другого – пропорції кузова та збільшений кліренс.

Візуально Ніссан Арія буде схожа на концепт Nissan IMx дворічної давнини. Новинка стане першою моделлю, побудованою на платформі CMF-EV. Незважаючи на ідеологічну спорідненість з Leaf, перший електричний кросовер отримає більш просунуті характеристики. Потужність електромоторів та об’єм АКБ поки що не розкриваются, проте відомо, що Nissan Ariya буде здатний розганятися з 0 до 100 км/год менш ніж за 5 сек, а на одному «баці» він зможе проїжджати до 480 км.

Акумулятори отримають рідинне охолодження. Передбачається, що завдяки цьому буде вирішена проблема, яка на Nissan Leaf з 40-кіловат-годинним акумулятором отримала назву Rapidgate: автомобіль істотно обмежує роботу швидкої зарядки, якщо до неї підключитися більше одного разу за день. Через це суттєво ускладнюються подорожі на далекі відстані. До того ж, за рахунок більш ефективного охолодження батарея повинна довше прослужити.

Презентація Nissan Ariya відбудеться 23 квітня на автосалоні в Токіо.

Фото Nissan Ariya