На прикладі моделі Leaf компанія Nissan вже довела, що може випускати успішні електромобілі. І ось, найближчим часом виробник має намір повторити свій тріумф в класі електричних кросоверів. Близький до серійного виробництва прототип нового SUV покажуть наступного місяця на автосалоні в Токіо, а його продаж розпочнеться у 2021 році.

Очікується, що новинку зроблять в дусі концепту Nissan IMx (на фото зверху), представленого в Токіо два роки тому. Нова версія концепта буде більш стриманою та не такою футуристичною: швидше за все, вона буде мало відрізнятися від майбутнього серійного продукту.

За даними Automotive News, в серпні новинку вже продемонстрували деяким дилерам Nissan у США. Судячи з усього, презентація відбулася в атмосфері повної секретності, оскільки в ЗМІ інформація про нову розробку не потрапила (якщо не брати до уваги факт того, що про цей захід все ж стало відомо).

Електричний кросовер Nissan виявиться не просто позашляховою версією Leaf: він отримає більш просунуту начинку. Фінальні технічні характеристики поки не розкриваються, але вже відомо, що запас ходу повинен скласти 480 км, а час розгону з 0 до 100 км/год – близько 5 сек.

Передбачається, що у продаж нового електромобіля надійде в другій половині 2021 року. Всі подробиці будуть розсекречені на мотор-шоу в Токіо, яке відкриється наприкінці жовтня.