Компанія Nissan розкрила подробиці щодо Nissan Leaf 2020 модельного року. Вже у лютому на ринок надійде оновлений електрокар з розширеним набором систем допомоги водієві. Прем’єру автомобіля присвятили 10-річному ювілею моделі.

Серед нововведень – вдосконалена технологія ProPilot, яка тепер вміє підтримувати потрібну швидкість при русі на схилі, асистент паркування, що допомагає водієві маневрувати і скорочує час паркування на 20%, інтелектуальна система моніторингу сліпих зон, а також функція попередження пішоходів про наближення авто за допомогою звуку. При цьому висота звуку буде змінюватися в залежності від того, як рухається автомобіль: прискорюється, сповільнюється або їде заднім ходом.

Крім того, віднині 9-дюймовий екран мультимедійної системи входить до списку стандартного оснащення, а палітра кольорів кузова поповнилася відтінками Vivid Blue і Stealth Grey.

В усьому іншому Leaf залишиться незмінним. Зате майбутнє покоління електрокара повинно отримати двомоторну силову установку – компанія вже протестувала нову систему на прототипі.  Цей привід являє собою систему з двома моторами (по одному електричному мотору на кожній осі), які сумарно видають 308 к.с. і 680 Нм. Система дозволяє незалежно керувати гальмуванням кожного з чотирьох коліс, завдяки чому автомобіль отримує покращену керованість.