На черговій зустрічі з інвесторами глава компанії Tesla Inc. Ілон Маск перерахував машини, якими раніше користувалися власники Tesla Model 3. Так, перед тим, як пересісти на новий електрокар каліфорнійської компанії, ці клієнти їздили на Пріусі, Ліфі та ін.

В цілому ж топ-менедежер назвав 5 конкретних моделей: Toyota Prius, BMW 3 Series, Honda Accord, Honda Civic та Nissan Leaf.

Цікаво в цьому те, що перераховані авто – займають ТОП-позиції у своїх сегментах. Так, в червні Honda Civic стала найпопулярнішим компактним седаном на американському ринку, а Accord – другим средньорозмірним седаном з продажів. В той же час Toyota Prius є найпопулярнішим гібридом на території Штатів, тоді як Nissan Leaf був самим затребуваним електромобілем в Америці з моменту свого дебюту в 2010 році.

Відмітимо, що зараз купити Tesla Model 3 можна мінімум за 49 тис. доларів (приблизно у 1,5-2 рази дорожче за кожну з вказаних машин вище) – за ці гроші пропонується версія із збільшеним пробігом на одному заряді. А ось базовий варіант за 35 тис. доларів поки що не доступний.