Європейський офіс Nissan оголосив про припинення виробництва і продаж дизельних версій фургонів і пасажирських “каблучків” NV200 з дизельними двигунами з літа 2019 року. Таким чином, на європейському ринку залишиться виключно електрична версія e-NV200.

Рішення викликане зростанням попиту на електромобіль: у 2018 році виробництво в Барселоні було збільшене на 50% – до 6 тисяч машин, і в компанії прогнозують подальше зростання в майбутньому. Зокрема, з лютого 2018 року на e-NV200 ставлять більш містку 40-кіловат-годинну батарею, що істотно збільшило пробіг на одному заряді. Зростання популярності електричних фургонів може бути пов’язане і з розширенням заборонених зон в центральних районах європейських міст, в’їзд до яких для дизельних машин поступово закривають.

У Nissan, втім, нічого не говорять про перспективи NV200 за межами Європи: цю модель випускають, зокрема, в Мексиці і в Китаї, та оснащують не лише електричними або дизельними, але і бензиновими моторами. Крім того, в самій Європі якраз влітку 2019 року повинні представити нову модель NV250 – це буде сучасніший фургон приблизно такого ж розміру, як NV200, але побудований на базі нового Renault Kangoo. Які мотори – електричні або дизельні – отримає NV250, поки не ясно.