Компанія Nissan відкрила в Йокогамі свій виставковий павільйон, в якому демонструються нові розробки марки та в першу чергу технології, пов’язані з використанням чистої енергії в транспортній галузі і не тільки.

Для цього організатори запропонували відвідувачам незвичайний варіант оплати паркування – за допомогою електроенергії. Ідея полягає в тому, що власники Nissan Leaf або інших електромобілів марки зможуть приїхати на стоянку виставки і віддати частину заряду в якості сплати за користування паркомісцем. Таким чином, Nissan намагається показати, що його електромобілі є не тільки засобами пересування, але й потенційними пересувними акумуляторами. Щоправда, не зовсім зрозуміло, в чому тут вигода для власників самих електрокарів і як гарантувати, що їх перед цим заряджали саме чистим струмом, а не електронергією з сусідньої теплоелектростанції.

Крім енергії від електромобілів, комплекс живиться від сонячних панелей на даху, а також він підключений до гідроелектространціі. Серед експонатів значиться новітній кросовер Nissan Ariya – виходить, що це його перша публічна демонстрація. У прес-релізі компанії також сказано, що на ньому, начебто, навіть можна покататися.