Компанія Nissan представила концепт електромобіля e-NV200 Winter Camper. Це будинок на колесах на базі серійного електричного вена, який, за задумом творців, ідеально підходить для зимових подорожей.

Зовні машину відрізняють, в першу чергу, позашляхові зимові шини. Судячи з усього, вони більше за стандартні коліса, оскільки дорожній просвіт електромобіля збільшився. Спереду встановлено «кенгурятник» з додатковими фарами, а ззаду – кріплення для лиж або сноубордів.

Дах зроблено підйомним – для того, щоб в салоні можна було стати в повний зріст. Зверху на ньому прописалися сонячні панелі.

В салоні встановлені складні ліжка і кухня з холодильником. Стандартне скло замінене на утеплене, також для мешканців вмонтували додаткову 220-вольтову розетку.

Проблема в тому, що творці кемпера нічого не говорять про батарею електромобіля. Стандартний e-NV200 оснащується блоком акумуляторів лише на 40 кіловат-годин від базового Nissan Leaf. Навіть з урахуванням наявності економічного теплового насоса замість “ненажерливої” пічки, цієї енергії може не вистачити для впевненої зимової подорожі. Щоправда, у Leaf вже є батарея на 62 кіловат-години, яка за габаритами майже не відрізняється від молодшого блоку акумуляторів і, напевно, може бути встановлена ​​і в Nissan e-NV200 Winter Camper.