6 березня Nissan представить на Женевському автосалоні фірмовий стиль нового концептуального електромобіля, який компанія розробила для чемпіонату Formula E. Про це в трансляції на Facebook повідомила актриса Марго Роббі, що є послом електрокарів японської марки. При цьому камери, освітлювальні прилади і інше устаткування, задіяні в трансляції, живилися від батареї хетчбека Leaf нового покоління.

Nissan приєднається до Formula E в наступному, п’ятому сезоні, який проходитиме в 2018-2019 роках. У змаганні електромобілів з відкритими колесами він замінить «споріднену» заводську команду Renault e.dams, яка успішно виступає в цьому чемпіонаті з першого сезону. «Електроформула» допоможе Nissan просувати свою концепцію Intelligent Mobility, яка включає електрифікацію, автономне керування та інтеграцію машин в домашні і міські енергосистеми.

Примітно, що саме в п’ятому сезоні Formula E команди почнуть використовувати болід другого покоління, представлений наприкінці січня. Він отримав нові аеродинамічні елементи, захист голови пілота і удвічі збільшений запас ходу на одному заряді. Одночасно з Nissan до чемпіонату приєднається BMW, а роком пізніше в змаганні з’являться заводські команди Mercedes і Porsche.