Nissan Leaf другого покоління отримає спортивну версію. Її підготує тюнінг-підрозділ японської марки.

В інтерв’ю виданню Autocar керівник дизайнерського відділу Nissan Альфонсо Альбайса заявив, «швидша версія» від ательє Nismo допоможе електрохетчу завоювати молоду аудиторію, що для попередньої моделі виявилося непосильним завданням. Топ-менеджер натякнув, що Leaf 1 користувався б ще більшим попитом (на сьогодні проданий близько 300 тис. машин), як би не його «нудний» екстер’єр.

«Дизайн попереднього Leaf не був популярний серед більшості людей, тому зовнішній вигляд не міг сприяти продажам. Новий автомобіль є більш низьким, ширшим і спортивним – з точ
ки зору дизайну, це зробить машину привабливішою на ринку», – заявив Альбайса.
Розробка спорт-комплекта Nismo для нового Nissan Leaf 2 – не проблема, впевнений креативний директор марки. Така практика не є новою для Nissan, оскільки вона пропонує «обробку» Nismo для декількох моделей.
Хот-версія нового Nissan Leaf, яка, можливо, отримає в назві приставку E-Plus, повинна з’явитися в 2019 році. Окрім зовнішніх доопрацювань і збільшеної продуктивності у неї буде батарея більшої місткості і потужніший мотор. Нагадаємо, Ліф другої генерації дебютував в 150-сильному виконанні і з батареєю місткістю 40 кВтгод, якої вистачає на подолання відстані в 240 км за методикою ЕРА.