Компанія Nissan та американський стартап Hercules близькі до підписання угоди щодо спільного виробництва електричних пікапів, стверджує агентство Bloomberg з посиланням на анонімні джерела в галузі.

Основою для цих машин стане бензиновий пікап Nissan Titan, який японська компанія продає на американському ринку. Hercules робитиме для Nissan електропривод і тягові батареї, а японці, у свою чергу, поділяться зі стартапом своїм шасі.

Стверджується, що пікап отримає електричний привід загальною потужністю 1020 к.с. зможе проїжджати на одному заряді 483 км і розганятися до 100 км/год за 4 секунди.

Компанія Hercules була заснована в 2018 році вихідцями з GM і Fiat Chrysler. У травні вони показали свій електричний пікап Alpha, який дійсно виглядає як глибока переробка Nissan Titan (на фото зверху). Звідси виходить, що на ринок вийдуть відразу дві схожі моделі. Це, власне, електрична версія Nissan Titan, а також Hercules Alpha на тій самій технічній базі. Останній, мабуть, стане більш вузьким та преміальним продуктом.

Новинки поповнять ряди прийдешніх пікапів, зокрема, Rivian R1T та електричний Ford F-150. Крім того, щонайменше три схожих пікапа збирається випустити концерн General Motors, і це не кажучи вже про Tesla Cybertruck.