На автосалоні в Токіо Nissan представить не тільки прототип свого першого електричного кросовера, але й компактний концепт IMk, який також працює на чистій електриці.

Nissan IMk

Автомобіль нагадує кей-кари – всокий хетчбек з невиличкою довжиною та шириною (довжина нової розробки становить лише 3434 мм). Екстер’єр машини виконаний в останній ітерації фірмового стилю Nissan, де поєднуються різкі кути та спокійні лінії. Кузов машини пофарбований у мідний колір – дизайнери кажуть, що такий відтінок японці використовують з минулих часів. Зовнішність передньої решітки та задніх світлодіодних ліхтарів повинна нагадати дерев’яну раму у вигляді грат, яка з давніх-давен використовувалася в місцевій архітектурі. З цього робиться висновок, що кожна частинка IMk містить “ДНК японської культури”.

Nissan IMk

Nissan IMk

Для компактного автомобіля розробили нову електричну трансмісію з низьким центром ваги. Силова установка забезпечує плавні та, разом з тим, упевнені прискорення. Особливий акцент робиться на комфорті міських поїздок.

Також електромобіль отримав систему ProPILOT 2.0. Вона вміє самостійно утримувати машину на своїй смузі руху, дотримуватися дистанції до транспортного засобу, що їде попереду, а також підтримувати швидкість руху. Автомобіль сам запропонує водієві оптимальний момент для активації системи.

Ще одна фішка моделі – система Valet Parking. Вона працює за допомогою смартфону та може автоматично знайти місце для паркування після того, як водій та пасажири вийшли з машини – щоб продовжити шлях, досить знову викликати електрокар через спеціальний додаток у гаджеті (він під’їде на автопілоті).

Nissan IMk

Nissan IMk

Усередині атмосферу затишку створюють світлі матеріали обробки, сидіння з оригінальною текстурою та дерев’яні акценти у нижній частині дверних панелей, що мають власну підсвітку. Тонка передня панель в салоні IMk практично позбавлена ​​фізичних органів керування – тут є лише кнопка запуску двигуна та важіль селектора трансмісії. При цьому важлива інформація (швидкість руху, заряд, навігаційні підказки), відображаються на безрамковому призматичному дисплеї – з боку здається, що всі дані з’являються прямо в повітрі.

Nissan IMk

Nissan IMk

Технічні характеристики Nissan IMk поки не розкриваються. Також немає інформації про те, коли проект переросте в серійну модель та надійде у продаж.