Хорватська компанія Rimac Automobili опублікувала свіжі фотографії зі свого заводу в місті Велико Трговіще, де готується запуск серійного виробництва нового електричного гіперкара. Зараз там складають партію з шести машин, які вже практично не відрізнятимуться від серійних екземплярів.

У повідомленні компанії говориться, що вже зроблено 12 автомобілів, і їх вже випробували, зокрема, на краш-тестах. Найважливішим стало те, що реальні характеристики автомобіля виявилися не гіршими, а деякі навіть кращими за ті, що передбачалися спочатку, заявив глава компанії Мате Рімац.

Нагадаємо, що прототип C_Two був представлений навесні 2018 року. Згідно з розрахунків, машина повинна бути оснащена чотирма електромоторами (по одному на кожне колесо) загальною потужністю 1914 к.с. Це дозволить автомобілю розганятися до 100 км/год менш ніж за 2 сек, до 160 км/год – за 4,3 секунди і розвивати максимальну швидкість у 412 км/год . Батареї на 120 кіловат-годин повинно вистачати більш ніж на 600 км.

В компанії відзначають, що зараз складання передсерійних гіперкарів займає вісім тижнів, що більш ніж удвічі швидше, ніж вироблялися перші 12 машин. На складання повністю серійних версій йтиме по п’ять тижнів.

Незважаючи на фінальну стадію реалізації проекту, компанія Мате Рімаца поки навіть не представила остаточне ім’я машини (C_Two – назва прототипу).  Загалом буде побудовано 150 серійних екземплярів вартістю понад мільйон євро кожен. Початок доставок заплановано на 2021 рік. Одним з покупців став чемпіон Формули 1 2016 року Ніко Росберг.