Компанія Solectrac представила новий електричний трактор eUtility. Він потужний і автономний, завдяки чому не поступається дизельним аналогам.

Новий електричний трактор оснащений 8-ступіневою задньопривідною трансмісією і двигуном потужністю у 29 кВт (40 к.с.), який живиться від літій-залізо-фосфатного акумулятора. За словами розробників, бортова батарея дозволяє трактору працювати від чотирьох до восьми годин в залежності від навантаження.

При цьому, якщо власнику/оператору недостатньо заряду акумулятора, на eUtility можна встановити додатковий блок батарей на передню зчіпку. Щоб зарядити мінітрактор в «спокійному» режимі, йому буде потрібна ніч, але якщо використовувати функцію швидкої зарядки, то на заповнення 80% об`єму акумулятора піде приблизно 3 год.

Задня зчіпка eUtility сумісна з усіма стандартними інструментами, та навіть з гідравлічними. Сам трактор важить лише 2 т і здатний розганятися до 40 км/год.

На сьогодні можна замовити дві версії з різним дорожнім просвітом – 305 або 457 мм. Вибір версії залежить від того, для яких заввдань буде використовуватися машина.

Замовити eUtility можна вже зараз за $ 45 тисяч. Розробник повідомляє, що мінітрактор ідеально підійде для роботи на виноградниках, кінноспортивних комплексах і тваринницьких фермах. Раніше компанія розповсюджувала агрегат тільки в межах Північної Америки, але тепер вийшла і на міжнародний ринок.