Організатори чемпіонату Formula E показали перше зображення нового боліда. Тизер був опублікований в офіційному Twitter серії. Повністю машину розсекретять 30 січня.

Гоночний електромобіль другого покоління почнуть використовувати з наступного, п’ятого сезону серії, який буде проходити у 2018-2019 роках. Новий болід отримав захист голови пілота (Halo) і акумуляторну батарею збільшеної місткості, яка позбавить гонщиків від необхідності пересідати в іншу машину на середині дистанції. Крім того, в п’ятому сезоні Формули Е FIA внесе зміни в правила, надавши командам більше можливостей в плані доопрацювання машин.

Крім нової машини, в сезоні 2018-2019 з’являться нові заводські команди – про свій намір приєднатися до змагань електромобілів з відкритими колесами офіційно оголосили Nissan і BMW. Роком пізніше в Formula E прийдуть ще два великих автовиробника – Mercedes і Porsche. В даний час із знакових марок в чемпіонаті вже представлені Audi, Jaguar, DS Automobiles і Renault. Остання, втім, збирається поступитися місцем Nissan.

Чемпіоном попереднього, третього сезону Formula E став Лукас ді Грассі, який виступає за команду ABT Schaeffler Audi Sport. Поточний сезон стартував 2 грудня 2017 року з подвійного ePrix в Гонконзі. Наступна гонка пройде 3 лютого в Сантьяго (столиця Чилі).