Електричний хетчбек Leaf другого покоління  був представлений на початку вересня. На даний момент дилери Nissan по всьому світу зібрали на новинку більше 9 тис. замовлень.

Про це повідомили представники японської компанії, відмітивши, що попит на модель виявився більшим, ніж очікувалось. Більш ніж з 9 тис. попередніх заявок близько 3,5 тис. припало на Європу. В Японії нові электрохэтчі вже продають, а постачання машин в Європу і США стартує на початку 2018-го.

Nissan Leaf другої генерації оснащений електродвигуном потужністю 150 к.с. і літій-іонною батареєю місткістю 40 кВтгод. З місця до «сотні» автомобіль розганяється за 7,9 секунд, максимальна швидкість – 144 км/год. Запас ходу європейської модифікації складає 378 км (за циклом NEDC), «заправити» електрокар можна за 6-8 годин, швидка зарядка (до 80%) займе 40 хвилин. Для Leaf вже анонсована «просунута» версія – у 2018-му покупцям запропонують хетчбек з більш потужним мотором і акумулятором місткістю 60 кВтгод.

В арсеналі моделі значаться система автономного управління ProPilot (працює лише в рамках однієї смуги на автомагістралі), «розумний» автопаркувальник ProPilot Park та система e-Pedal, яка забезпечує зручність регулювання швидкості тільки за допомогою педалі акселератора.

У Штатах новий Nissan Leaf стоїть від 29 990 доларів (без урахування податків і доставки).