Нове покоління спорткара Tesla Roadster стане не просто найшвидшим автомобілем марки, але і, можливо, першим в історії серійним автомобілем, чий розгін від 0 до 100 км/год займе близько 2 с. Для цього машина отримає спеціальний гоночний режим – Maximum Plaid.

Відповідаючи на пряме питання користувача Twitter про те, чи зможе новий Roadster розганятися від 0 до 60 миль/год (96 км/год) менш ніж за 2 с, Ілон Маск відповів, що це «цікава мета», проте «потрібно прорахувати, чи можливо взагалі таке на цивільних шинах і при дотриманні сертифікації для доріг загального користування».

У будь-якому випадку технічно мета «0 – 100 км/год за 2 с» не виглядає недосяжними. Так, вже зараз Tesla Model S P100D офіційно розганяється до «сотні» за 2,7 с, а з пакетом Ludicrous – за 2,4 с.

Новий Tesla Roadster, очевидно, буде легше Model S, що позитивно відобразиться на динаміці. Виробництво оригінальної машини з тією ж назвою було припинене ще в 2012 році. Нове покоління не раз відкладалося, проте тепер Маск говорить, що спорткар обов’язково буде. Очікується, що друге покоління Roadster уніфікують з Model 3, а сам автомобіль стане не лише потужніше і швидше, але і більше за оригінальну модель.

Via: Electrek