Шведсько-китайська марка Polestar нарешті представила публіці концепт Precept. Фотографії цієї машини демонструвалися ще у лютому, а її показ був намічений на березневий автосалон в Женеві, проте через коронавірус та виставка так і не відкрила двері для відвідувачів.

Тепер керівництво марки прямо оголосило, що Precept буде запущений в серію, та показала його наживо на автосалоні в Пекіні, який проходить саме зараз. За своїми габаритами і позиціонуванню цей електромобіль стане конкурентом Tesla Model S і Lucid Air.

Технічні характеристики нової серійної моделі поки не відомі. Що стосується концепту, то його автори більше говорять про широке застосування переробленого пластику в інтер’єрі. Зокрема, сидіння зроблені з поліетилентерефталату, а по-простому – з пластикових пляшок.

Для виробництва нового електромобіля Polestar буде побудований новий завод в Китаї, для роботи якого стануть використовуватися виключно екологічно чисті джерела енергії. У компанії запевняють, що нове підприємство стане найпередовішим у світі.

Відзначимо, що спочатку Polestar була невеликою шведською фірмою, яка займалася тюнінгом автомобілів Volvo і поступово перейшла під крило автовиробника. Однак китайський концерн Geely, який купив Volvo, вирішив перетворити Polestar на виробника преміальних електромобілів. Зараз найвідомішою моделлю марки є Polestar 2, який безпосередньо конкурує з Tesla Model 3.