Volkswagen дав нове життя у своїй відомій Скляній мануфактурі – унікальному комплексу у Дрездені, який був створений на початку століття спеціально для виробництва флагманського седану Phaeton. Через незначні продажі весною цього року Фаетон зняли з конвеєра, а саму мануфактуру перетворили на виставку електромобілів і цифрових технологій. Але згодом тут знову розпочнеться повноцінне виробництво.

З квітня 2017 року на Скляній мануфактурі випускатимуть оновлений e-Golf, який також збирають на головному заводі у Вольфсбурзі. Крім того, комплекс стане місцем відвантаження інших «зелених» моделей бренду – електрокара e – Up! І плагін-гібридів Golf GTE і Passat GTE. У цей проект компанія інвестує більше 20 мільйонів євро, перетворивши мануфактуру з прозорими стінами, за роботою якої можна спостерігати з вулиці, в «Центрі мобільності майбутнього».

«На сьогодні в Центрі мобільності майбутнього можна оглянути більше 40 експонатів і автомобілів в інтерактивній ігровій формі. За цей час Скляну мануфактуру Volkswagen відвідали більше 75 тис. осіб. Більше 1,8 тис. потенційних клієнтів скористалися можливістю провести тест-драйв на моделях з електричною тягою», – відзначається в повідомленні Volkswagen.

Нагадаємо, оновлений Volkswagen e-Golf дебютував в цьому місяці на автосалоні в Лос-Анджелесі. Електрокар став потужнішим, а його запас ходу виріс до 200 км. Крім того, він отримав зміни у зовнішності та нове оснащення.

Via: Automotive World