Компанія Opel готується вивести на європейський ринок електрокар Ampera-е. До норвезькому ціннику додалися німецькі та нідерландські прайси.

Самим першим ринком для Opel Ampera-e стане Норвегія – там замовлення приймають ще з груднем 2016-го. Як заявили в прес-службі Opel, дилери цієї країни зібрали вже понад 4 тис. заявок. Поки електрохетчбек пропонується на даному ринку лише в одній версії, її ціна – від 299,9 тис. норвезьких крон, що в перерахунку в євро гроші становить приблизно 32 тис.

У Німеччині та Нідерландах Opel Ampera-е можна замовити в двох версіях, проте автомобілі в базовому виконанні з’являться в салонах тільки в наступному році, тоді як електрокари в дорожчій комплектації привезуть вже цієї осені.

Німцям базовий Opel Ampera-е доступний за 39 330 євро, версія First Edition коштує від 44 060 євро. Ціна Ampera-е в Нідерландах  –  40 995 євро за базову комплектацію  Innovation і 44 995 євро за версію Launch executive. Всі ціни вказані без урахування пільг і субсидій.

В списку стандартного оснащення Opel Ampera-е – цифрова «приборка», мультимедійна система з тачскріном діагоналлю 10,2 дюйма, обігрів керма і передніх крісел, системи автоматичного екстреного гальмування і запобігання фронтального зіткнення, функція виявлення пішоходів. У «топі» є камери кругового огляду, системи моніторингу «сліпих» зон і утримання в смузі руху.

Наступна на черзі Швейцарія, там електрокар Opel теж повинен з’явитися вже в цьому році, але ціни поки не розкриті. В інших європейських країнах продажі хетча почнуться в 2018-му.

Нагадаємо, згодом Opel Ampera-e прибуде і на наш ринок. Його поява очікується у найближчі місяці. Орієнтовна ціна Opel Ampera -e в Україні – від 48 тис. євро. 

Via: AutoBild, Autokopen