Компанія Opel розпочала постачання електромобіля Ampera-e. Перші три екземпляри були передані клієнтам з Норвегії під час їх національного свята – 17 травня, в день конституції країни. Кузови електрокарів забарвлені в кольори норвезького прапора – червоний, білий і синій.

«Я дуже радий, що ми змогли презентувати перші три Ampera-e їх власникам. Ampera-e робить повсякденну електромобільність практично здійсненною і являє собою автомобіль, який перевершить EV-сегмент», – заявив віце-президент Opel з продажів і післяпродажного обслуговування Петер Крістіан Кюсперт.

електромобілі- продажі - норвегія

Норвегія стала першим ринком для Opel Ampera-e, оскільки це сама «електромобільна» країна Європи. Тут є розвинена зарядна інфраструктура, до того ж для покупців машин на електротязі передбачені державні субсидії і різні пільги на зразок безкоштовної парковки і дозволу їздити по смугах для громадського транспорту. Сьогодні на дорогах країни з населенням всього в 5 млн осіб їздить вже більше 150 тис. авто з електроприводом. Коштує Ampera-e в Норвегії 314 900 крон (37,5 тис. доларів), до теперішнього часу норвежці замовили вже більше 4 тис. екземплярів цього електромобіля. Згодом новинка з`явиться і в Україні.

Нещодавно ціни на Opel Ampera-e були оголошені в Німеччині і Нідерландах – в цих країнах постачання електромобіля стартують до кінця поточного року. Влітку прийом замовлень на модель відкриється в Швейцарії, потім прийде черга Франції і інших європейських держав.

Opel-ampera-e-продажі-електромобіля

Світова прем’єра Opel Ampera-e відбулася минулої осені на автосалоні в Парижі. Компактний хетчбек оснащується 204-сильним електромотором, який дозволяє розвинути 100 км/год за 7,3 с і розігнатися до максимальних 150 км/год, а також літій-іонною батареєю на 60 кіловат-годин, що забезпечує рекордний запас ходу – реалістичні 380 км.

Via: CleanTechnica