Компанія Opel офіційно представила нове покоління компактного кросовера Mokka. Як і було обіцяно, машина отримала повністю електричну версію Mokka-e.

На жаль, дива не сталося, і електромобіль технічно копіює Peugeot e-2008, який побудований на тій самій платформі (e-CMP від PSA). Нагадаємо, що віднедавна марка Opel офіційно належить французькому концерну PSA.

Привід електрокара буде тільки переднім; оснащується автомобіль 136-сильним електродвигуном з крутним моментом 260 Нм. Батарея на 50 кіловат-годин гарантує запас ходу у 322 км за методикою WLTP, що, втім, належить ще офіційно підтвердити.

Машина може похвалитися досить передовим бортовим зарядним пристроєм, який споживає трифазний змінний струм потужністю до 11 кіловат. При заряджанні від потужного терміналу постійного струму 80% ємності батареї можна поповнити лише за 30 хвлин.

Крім електричної версії, у Mokka будуть і бензинові, а також дизельні варіанти. Прийом замовлень на машину у світі стартує наприкінці літа, а доставки почнуться у 2021 році.

Нагадаємо, що крім Peugeot e-2008, у нового Opel Mokka буде і ще один електромобіль-родич  – Citroen e-C4. Його повинні представити найближчими днями.