Восени минулого року компанія Opel анонсувала електричну версію фургона Vivaro, який отримав приставку «e» до своєї назви. Подробиць тоді було мало, але днями німці провели повноцінну прем’єру Vivaro-e, оприлюднивши нові фотографії та відсутні дані.

По-перше, Vivaro-e буде доступний з трьома варіантами довжини кузова – 4,6 м, 4,95 м і 5,3 м. На додаток, окрім звичайних фургонів у гамі будуть «комбі» (з двома рядами сидінь та вантажним відсіком ззаду) та пасажирська версія (з власним ім’ям Zafira Life). Заявлена ​​виробником повна маса Vivaro-e – від 2800 до 3100 кг в залежності від модифікації, а максимальна вантажопідйомність при 1275 кг виявляється трохи меншою, ніж у звичайного Vivaro з дволітровим дизелем (1405 кг). Обсяг вантажного відсіку варіюється від 4,6 до 6,6 куб. м.

Електродвигун на Vivaro-e розвиває 136 кінських сил і 260 Нм крутного моменту. Максимальну швидкість обмежили на рівні 130 км/год, а під днищем фургона розмістилася батарея, доступна у двох варіантах ємності – 50 і 75 кВтгод. У першому випадку можна проїхати до 230 км (в циклі WLTP), а в другому – до 330 км. Цікаво, що це на 30 км більше тих показників, які були заявлені раніше.

Зарядити батарею можна від побутової розетки, настінного зарядного пристрою або «швидкої» станції постійного струму – в останньому випадку поповнити енергію на 80% можна за 30 хв (45 хв для версії з більш ємною батареєю).

У списку оснащення у електрокара значаться адаптивний круїз-контроль, системи автоматичного гальмування, стеження за розміткою, утримання в смузі та розпізнавання знаків. Також можна замовити мультимедійну систему з навігацією, камерою заднього виду та підтримкою Apple CarPlay і Android Auto.

Прийом замовлень на Vivaro-e в Європі розпочнеться цього літа, але до перших покупців фургони потраплять восени.

Vivaro-e є третім електромобілем марки Опель у її лінійці після Ampera-e та Corsa-e.