Дилери Opel перестали приймати замовлення на електромобілі Ampera-e. Це пов’язано із занадто великим попитом і малими постачаннями автомобілів із США – у результаті черги на замовлення електромобіля вже розтягнулися на невизначений термін.

Питання про те, чи буде відновлений прийом замовлень, залишається відкритим. Річ у тому, що Ampera-e випускається у США на одному підприємстві концерну GM з американським близнюком – Chevrolet Bolt. При цьому виробнича програма побудована таким чином, що перевага віддається саме Chevrolet.

Завдяки відносно низькій ціні і великому запасу ходу (383 км) попит на Ampera-e в Європі виявився очікувано високий – тільки в Норвегії в перший же день продажів покупці замовили 4 тис. таких машин. В результаті усі автомобілі, виробництво яких заплановане на 2017 і 2018 роки, вже розпродані.

Таким чином, Opel був вимушений сказати ділерам, щоб ті припинили приймати замовлення на Ampera-e. Причому в компанії не знають, коли постачання электрокарів будуть відновлені. Тим, хто хоче замовити автомобіль зараз, не обіцяють його поставити навіть у 2019 році, а замість прийому заявок дилери формують список очікування – черга на можливість замовити електромобіль в майбутньому.

Навесні 2017 року концерн GM продав марку Opel французькій групі PSA, відомій автомобілями Peugeot і Citroen. Французи зараз розробляють власні електрокари і інженери з Opel очевидно приєднаються до цієї роботи. Не виключено, що в 2019 році у Opel буде вже інший електромобіль, створений незалежно від GM, і постачання Ampera-e так і не відновляться.