В рамках підготовки до запуску у виробництво свого першого масового електромобіля Ford вирішив спростувати міфи про машини, які живляться від розетки. Компанія провела масштабне опитування на тему електромобілів, в ході якого з’ясувалося, що багато хто до сих пір мало що знає  про цей вид транспорту.

Зокрема, опитавши американських водіїв, Ford з`ясував, що 42% респондентів впевнені в необхідності заправки електромобілі бензином. У чому ж причина такої хибної думки? Швидше за все, це пов’язано з гібридами та плагін-гібридами – ці автомобілі, так само як і 100-відсоткові електрокари, відносяться до електрифікованих моделей (у США їх називають Electric Vehicles), оскільки до складу їх силових установок входить електромотор. Але, разом з тим, вони також оснащуються двигуном внутрішнього згорання, який, звичайно ж, потребує у заправці бензином або дизелем.

Але на цьому “сенсаційні відкриття” не закінчилися. Також опитування продемонструвало, що 90% респондентів не вірять в те, що електромобілі можуть швидко розганятися, в той час як близько 67% американців та 68% європейців також вважають, що електромобілі не здатні виконувати завдання з буксирування та вантажоперевезень.

Окрім цього, з’ясувалося, що переважна кількість власників електромобілів США, Німеччини та Китаю заряджають свої машини вдома або в офісі, і ніколи не користувалися громадськими зарядками.

При цьому частина власників електромобілів зазначила, що все одно заїжджає на АЗС. Для одних – це стара звичка, від якої вони позбавляються, а для інших – можливість купити філіжанку кави або якусь іншу дрібницю.

Via: Teslarati