Компанія Nissan оголосила ціни на нове покоління електромобіля Nissan Leaf для європейського ринку. У Великобританії, де і ведеться зборка новинки на заводі в місті Сандерленд, ціни стартують від 21 990 фунтів стерлінгів. На німецькому ринку електричний Leaf коштуватиме від 31 950 євро.

Оголошені для британців ціни вже включають знижку від уряду у розмірі 4,5 тыс. фунтів стерлінгів за купівлю автомобіля з нульовим рівнем викидів. Резервування замовлень на Nissan Leaf у Туманному альбіоні було відкрите 1 січня 2018 року. У Європі попереднє замовлення відкрилося раніше. Не знаючи цін і комплектацій, європейські покупці зробили вже більше 10 тис. замовлень на цей електромобіль.

Модель Nissan Leaf вже стала найпопулярнішим електромобілем у світі – її тираж склав більше 283 тис. одиниць. Новий Leaf, окрім зміни дизайну, отримав електромотор зі  збільшеною на 40 к.с. потужністю – тепер вона складає 147 к.с. при 270 Нм крутного моменту. Розгін від 0 до 100 км/год складає 8 с, а запас ходу – 378 км за циклом NEDC (близько 250 км в рельному режимі) завдяки літій-іонній батареї ємкістю 40 кВтгод. Із швидкою зарядкою батарея зможе набрати 80% заряду за 40 хв.

Постачання перших екземплярів на європейський континент заплановані на лютий. У Японії новинка продається з жовтня. У США вона вийде на ринок до кінця поточного місяця.