У вільному доступі з’явилися фото перспективного недорогого електромобіля Yi Ezoom – ця модель має безпосереднє відношення до французької Renault, хоча і випускатиметься тільки в Китаї. Знімки були отримані з бази Міністерства промисловості та інформатизації КНР.

Прийдешню новинку розробило спільне підприємство JMEV, його співвласниками є Renault (частка – 50%), китайський автовиробник JMC (37%) та китайський фонд China Agricultural Development Construction Fund Corporation (13%).

Yi Ezoom створений з чистого аркуша, він має кузов типу седан, який характеризують обтічні форми та футуристичний дизайн. Привертають увагу зовнішні дверні ручки висувного типу – як на дорогих Tesla, Jaguar, Land Rover або новому Mercedes S-Class. Також можна помітити панорамний скляний дах. Довжина, ширина і висота – 4675, 1835 і 1480 мм відповідно, колісна база – 2750 мм. Це середньорозмірна модель, яку можна порівняти за зовнішніми габаритами зі Skoda Octavia.

Yi Ezoom оснащуватиметься електромотором потужністю 110 кВт (150 к.с.) і літій-іонною батареєю. Характеристики поки невідомі.

Новинку повинні представити протягом декількох місяців, можливо, навесні 2021 року.

Нагадаємо, зараз у Renault серед легковиків є електричний хетчбек Zoe. Також ексклюзивно для Китає французи випускають дуже дешевий кросовер City K-ZE. Останній у Європі згодом продаватиметься під ім`ям Dacia Spring.