У Мережі з’явилося нове відео з випробувань електричного тягача Tesla Semi. Це короткий, але досить інформативний ролик, враховуючи, що, окрім офіційних матеріалів з презентації, ми досі бачили не так вже багато «живих» зображень вантажівки.

Відео цікаве ще і тим, що прототип в ньому оснащений звичайними дзеркалами заднього виду, хоча концепція Semi припускає використання камер. Заявлені виробником коефіцієнт лобового опору в 0,36 і запас ходу в 805 км, очевидно, відносяться саме до оригінальної версії без дзеркал. Їх наявність понизить аеродинамічну ефективність, а, отже, і дальність поїздки на одному заряді. При цьому без дзеркал електротягач просто не зможе пройти сертифікацію, і навряд чи правила зміняться до наступного року, на який намічений старт серійного виробництва Semi.

tesla-тягач

Тим часом число замовлень на вантажівку продовжує рости: передоплачені вже, як мінімум, 500 машин – і це лише ті, про які відомо точно. Наприклад, днями арабська компанія Bee’ah, що займається переробкою і знищенням сміття, оголосила про розміщення заявки на 50 машин. Нагадаємо, попередні ціни варіюються від 150 до 200 тис. доларів за екземпляр.