Нова мережа швидких зарядок Ultra-E, створена спільними зусиллями компаній Allego BV, Audi AG, BMW i, Renault, Magna, Bayern Innovativ, Hubject, Smatrics і Verbund AG при фінансовій підтримці європейського уряду, відкрила свою першу публічну станцію. Вона знаходиться у Німеччині, в общині Клайностхайм, розташованій недалеко від Франкфурту.

На станції є порти для чотирьох електромобілів, їх потужність поки що обмежена до 175 кіловат. Навесні 2018 року віддачу двох коннекторів підвищать до 350 кіловат, а також встановлять універсальний 50-кіловатний роз’єм, відповідний для більшості моделей.

До кінця 2018 року Ultra-E створить електричний «коридор» загальною протяжністю понад 1 тис. км, що складається з 25 станцій, розташованих на відстані в 120-150 км одна від одної. 12 з них побудують в Німеччині, 5 – в Нідерландах і по 4 в Австрії і Бельгії. В Allego говорять, що ці нові зарядки дозволяють заповнити запас енергії, необхідний для подолання 100 км, за 5 хвилин. На сайті Ultra-E сказано, що 20 хв зарядки досить на 300 км шляху.

Примітно, що Allego і BMW, розвиваючи Ultra-E, також є одними з учасників консорціуму FastCharge, який розробляє 450-кіловатну зарядку. Крім того, BMW і Audi входять разом з Daimler, Ford і Porsche в спільне підприємство IONITY, яке будує в Європі мережу 350-кіловатних станцій.