Компанія Opel почала постачання електричного хетчбека Ampera-e. Перші 13 «п`ятидвірок» прибули в Норвегію – країну, яка стоїть першою в списку на отримання новинки.

Правда, офіційні постачання Opel Ampera-e повинні початися в травні. Разом з тим, за непідтвердженими даними, ще 68 одиниць Ampera-e були зареєстровані в Німеччині. Ймовірно, ці партії електрокарів призначені для тестових і демонстраційних поїздок.

Opel-ampera-e

Услід за Норвегією Opel Ampera-e приїде в Німеччину, Нідерланди, Францію і Швейцарію. Інші європейські країни зможуть продавати електромобіль до кінця 2017 року або протягом 2018 року – усе залежатиме від зростання обсягів виробництва.

Opel Ampera -e прибуде також і в Україну, причому раніше, ніж в більшість країн ЄС. Постачаннями електромобіля Опель на вітчизняний ринок займеться українсько-норвезька компанія Carpoint To-U, яка вже замовила німецький електрохетч. Орієнтовна ціна Opel Ampera -e в Україні – від 48 тис. євро.
Нагадаємо, Opel Ampera -e має рекордний для свого класу запас ходу – на одному заряді він здатний проїздити близько 400 км. За рух машини відповідає електромотор потужністю 200 к.с.

Via: InsideEVs