В Україні розпочалися постачання нового Nissan Leaf 2018. Так, наприкінці минулого тижня компанія Рік Авто привезла перший екземпляр популярного електрохетча другого покоління, а найближчим часом фірма доставить ще декілька моделей.

Завезені автомобілі мають базову комплектацію – Visia. Заявлена ціна Nissan Leaf Visia в Україні – 36 тис. доларів. Крім того, в квітні-травні очікуюються автомобілі не лише в базовій комлектації.

Оснащений новий Nissan Leaf 2018 150-сильным електромотором (320 Нм), що дозволяє прискорюватися до 100 км/год за 7,9 с та розвивати максимальну швидкість у 144 км/год. Батарея – місткістю 40 кіловат-годин, якої вистачає на реальний пробіг у 240 км. Від звичайної розетки машина заряджається приблизно за 16 годин, а від прискореного чарджера – приблизно за 8 год.

Салон нового електрохетча може бути як звичайним, так і поліпшеним шкіряним. Що стосується перших Nissan Leaf 2018 в Україні, вони з тканинною обробкою. Крім того, замість просунутої мультимедіа вони оснащені простою магнітолою. Об’єм багажника – 435 л.

Нарешті, новий Nissan Leaf  пропонує світлодіодну оптику, автопаркувальник ProPILOT Park,  систему управління авто однією педаллю e-Pedal, частковий автопілот ProPILOT (наприклад, машина сама може рухатися в смузі), аварійний режим при неправильному використанні педалі, систему розпізнавання дорожніх знаків, систему попередження про транспорт, рухомий в поперечному напрямі, функцію екстреного гальмування перед пішоходами, контроль «мертвих» зон, автоматичні передні фари, функцію попереджуючого включення екстреного гальмування, систему попередження про переднє зіткнення, а також систему ARM з функцією визначення рухомих об’єктів.