Електрокар Nissan Leaf нового покоління уперше виїхав в «люди» – автомобіль був помічений під час дорожніх випробувань. Сфотографований прототип нового покоління електрокара сильно закамуфльований, проте вже зараз можна уявити, яким будуть форми, габарити і дизайн новинки.


Так, новий Nissan Leaf буде багато в чому схожим на актуальну генерацію, у тому числі за розмірами, і в той же час отримає ряд рис від свого передвісника – концепту IDS, представленого в 2015 році. У стилістиці останнього буде виконана оптика, імітація радіаторної решітки та ін.

Наступне покоління електромобіля Nissan Leaf обзаведеться більш місткими батареями що збільшить запас ходу не менше 200 миль (321 км). Крім того, машину оснастять системою часткового автопілотування ProPILOT. Зараз вона здатна самостійно вести автомобіль по трасі у рамках однієї смуги. До 2018 року ProPILOT навчиться міняти смугу, а до 2020-го – проїздити перехрестя. Nissan вже оголосив, що розсекретить новий Leaf у вересні, а в продаж модель поступить до кінця року.

Via: InsideEVs