З метою швидкого нарощування виробництва Tesla Model 3 компанія обмежить вибір опцій для перших моделей, що зійшли з конвеєра. Так, на ранньому етапі клієнти зможуть вибрати тільки забарвлення кузова і розмір коліс. Про це розповів голова компанії Ілон Маск.

«Вам просто потрібно вирішити, який колір ви хочете і які колеса, принаймні, на первинному етапі виробництва», – сказав топ-менеджер бренду на зустрічі з інвесторами.

Раніше у зв’язку з ажіотажем попиту на Tesla Model 3 компанія розпочала стратегію «анти продажів»: відмовилася від реклами машини, демонстрації і проведення тест-драйвів. Кількість передзамовлень на новинку збільшується кожного тижня, і це при тому, що ще рік тому купити Model 3 виявило бажання близько 400 тис. людей.

За словами Маска, список опцій для Tesla Model 3 буде розширений (буде менше 100 варіантів конфігурацій), але коли саме, він не уточнив. В той же час відомо, що спочатку, в липні цього року, у виробництво поступить задньопривідна версія, а повнопривідні модифікації почнуть випускати наступного року.

Via: Carscoops