Перший серійний електрокар компанії Cadillac – Lyriq – коштуватиме менше 60 000 доларів, тобто він буде дешевшим за багатьох конкурентів. Про це повідомив президент марки Стів Карлайл.

Для порівняння, вартість найближчого конкурента Каділака у США – Tesla Model X – стартує від 79 990 доларів, а базовий Audi e-tron коштує 67 300 доларів. Найбільш близька до Lyriq мінімальна ціна електричного Jaguar I-Pace, яка становить 62 350 доларів.

Під час конференції фінансового холдингу J.P. Morgan Карлайл заявив, що цінник для Lyriq виставлять з оглядом на середню вартість «середньорозмірних люксових кросоверів» і намагатимуться не робити надмірно високим. Точних цифр глава Cadillac не назвав, проте згадав, що вартість електромобіля не розпочинатиме а ні з сімки, а ні з шістки.

Cadillac Lyriq, побудований на новій платформі General Motors, був представлений минулого тижня. Кросовер з купеподібним силуетом та футуристичним дизайном оснащується батареєю Ultium з низьким вмістом рідкісноземельного кобальту. Батарея ємністю 100 кіловат-годин забезпечує кросоверу запас ходу у 483 км, що на 82 км менше показника «далекобійної» Tesla Model X – Long Range Plus.

Потужність та динамічні характеристики Lyriq марка тримає в секреті. Відомо, що кросовер запропонують як з переднім, так і з повним приводом. У другому випадку в силову установку увійдуть два електромотори – по одному на кожній осі.

В салоні Lyriq встановлений 33-дюймовий екран (він здатний відображати понад мільярд кольорів!), який відповідає одночасно за приладову панель, мультимедійну систему та навігатор. Підказки навігації і швидкість дублюються на проекційному дисплеї.

За попередніми даними, складання Cadillac Lyriq налагодять у 2021 році. Коли модель з’явиться на ринку, поки невідомо.