Електричний кросовер Jaguar I-Pace, який нещодавно був представлений в Лос-Анджелесі, встане на конвеєр Magna Steyr в Австрії. Про це виданню Automotive News повідомив гендиректор Jaguar Land Rover (JLR) Ральф Шпет.

Британський автовиробник і австрійське складальне підприємство уклали контракт на випуск двох автомобілів ще в липні 2015 року, але тоді JLR не повідомляв, що це будуть за моделі. Тепер відомо, що однією з цих моделей буде електричний кросовер I-Pace. Magna Steyr вже готує виробничі потужності для цього авто. За попередніми оцінками, в 2019 році в Австрії зберуть близько 13 тисяч екземплярів I-Pace. Продажі електрокросовера стартують в другій половині 2018 року.

4,68-метровий Jaguar I-Pace побудований на алюмінієвій платформі і оснащений двома електромоторами, який видають в сукупності 400 к.с. і 700 Нм. Джерелом живлення виступає блок літій-іонних акумуляторів на 90 кіловат-годин, встановлений усередині колісної бази. За методикою Агентства з довкілля охорони США (EPA) запас ходу новинки оцінюється в 354 км, а за європейським їздовим циклом (NEDC) – більше 500 км.
Via: Automotive News

Via: Autonews