Німці обрали символічне ім’я для свого першого електрокару та повідомили деякі цікаві деталі виробництва.

Концепт-кар Porsche Mission E мав отримати гідного серійного наступника. Адже прагматичні німці ніколи не викидають «гроші на вітер» (тобто на концепт-кари) без розуміння і натяків на майбутнє. Тепер це майбутнє має назву – Porsche Taycan! У вільному перекладі ця назва означає «життєрадісний молодий кінь»: певний натяк на динамічний та рухливий характер електромобіля, що характерний для моделей Porsche в цілому.
Саме так буде називатися перший серійний електрокар славнозвісної компанії. Решта деталей в цілому відома і повторює концепт-кар Mission E: 4-дверний кузов, схожий на Panamera, величезна потужність (очікується більше 600 к.с.) та запас ходу (більше 500 км згідно циклу вимірювань NEDC). Прискорення 0-100 км/г має займати лише 3,5 секунди, до 200 км/г – 12 секунд.

Нову модель почнуть виробляти у 2020 році на основному заводі у місті Цуффенхаузен (Німеччина), причому для неї мають виділити окрему лінію складання та свій малярний цех. Також знадобиться розширення потужностей виробництва – адже компанія фактично буде відкривати новий сегмент: виробництво електромоторів, складання акумуляторів, ін. А це, в свою чергу, потребує додатково 1 200 нових робітників.

Тай взагалі – Porsche Taycan має стати революцією окремо взятого масштабу. Адже під проекти електромобілів компанія Porsche виділяє 6 млрд. євро на протязі до 2022 року. Причому мають з’явитися як нові версії Porsche Taycan, так і електричні або гібридні версії вже існуючих моделей.

porsche electric

Крім того, компанія Porsche запланувала витратити 700 млн. євро на розбудову зарядних станцій, створення інфраструктури та специфічних рішень для електрокарів. Зрештою настільки масштабні (і коштовні) плани свідчать лише про одне: Porsche Taycan – це тільки початок, адже німці, схоже, повірили у майбутнє електромобілів.