Компанія Вольво має намір розширити своє сімейство еко-моделей. У планах компанії значиться як мінімум один електромобіль.

На Детройтському мотор-шоу віце-президент марки Хенрік Грін повідомив, що в 2019 році Volvo випустить своїй перший електрокар. За його словами, над автомобілем вже ведеться розробка.

Цікаво, що у Вольво вже був електромобіль – C30 Electric. Цей автомобіль був презентований в 2012 році, мав відверто слабкі характеристики, тому його наклад обмежили чи не одиницями. Очевидно, під словом «перший» Грін мав на увазі масовий електрокар, який зможе зайняти гідне місце на ринку.

Про майбутній електромобіль Volvo відомостей небагато. Поки лише відомо, що це буде седан, порівнянний за розмірами з Tesla Model 3. А побудують новинку на модернізованій платформі SPA, яка лежить в основі преміальних моделей Volvo 90-серії.

Окрім електромобіля, Volvo випустить ще декілька гібридів. Пізніше усі еко-новинки стануть основою для «зеленого» суббренду шведської марки, який конкуруватимете з підрозділам BMW i і Mercedes-EQ.

Наразі Volvo має у своєму арсеналі три гібриди (кросовер XC90, седан S90 і універсал V60). Проте в компанії заявляють, що «покупці хочуть більшого». Саме цим і обумовлено бажання компанії до 2025 року продавати по 1 млн електрокарів і гібридів щорічно, вийшовши по цьому показнику в передовики на європейському ринку.

Via: Auto Express