Компанія Peugeot представила Partner Tepee Electric – пасажирський варіант фургона Partner з електроприводом, який випускається з 2013 року. Дебютує новий електромобіль на початку березня на міжнародному автосалоні в Женеві.

Peugeot Partner Tepee Electric отримав 49-кіловатний (68-сильний) електромотор з одноступінчатою трансмісією і літій-іонну батарею на 22,5 кіловат-годин. Акумулятор розташований під рамою з двох сторін від задньої підвіски – це дозволило понизити центр тяжіння і не зменшувати простір в багажнику. Повної АКБ повинно вистачати на 170 км за циклом NEDC (тобто, в реальних умовах – близько 120 км). Заряджатися можна як від побутової розетки – в цьому випадку на заповнення запасу енергії піде від 8,5 до 15 годин залежно від сили струму, так і за допомогою коннектора стандарту CHAdeMO. Другий варіант дозволяє зарядитися на 80% усього за півгодини. Крім того, рівень заряду підтримується на ходу за рахунок рекуперації енергії гальмування.

У 5-місцевій конфігурації салону Partner Tepee може перевозити 1350 л вантажу, у 2-місній – до 3000 літрів. Для електромобіля передбачена функція дистанційного керування – за допомогою смартфону або планшета можна до початку поїздки настроїти кондиціонер, включити зарядку, дізнатися про час, який залишився до її закінчення. В оснащення входять круїз-контроль, клімат-контроль, мультимедійна система з 7-дюймовим дисплеєм і підтримкою Apple CarPlay. Серед опцій – камера заднього виду і навігація.

Європейські продажі Peugeot Partner Tepee Electric стартують у вересні.

Via: auto moto und sport