Найшвидші і найпотужніші моделі компанії BMW, розробкою яких займається спортивний підрозділ М, рано чи пізно перетворяться на електромобілі. Керівництво BMW M вже визнало цю тенденцію неминучою.

Голова BMW M Френк ван Мил заявив виданню Auto Express, що від застосування електромоторів на баварських спорткарах нікуди не подітися. «Це обов’язково станеться: все питання – коли. Нині у нас є ще проблеми з електрифікацією, пов’язані із співвідношенням потужності і ваги, унаслідок яких нам важко вписатися в спортивну ідеологію бренду», – сказав представник компанії.

Втім, за його словами, над вирішенням цих проблем інженери BMW M ретельно працюють. Більше того, фахівці підрозділу знаходяться в постійному контакті з інженерами іншого суббренду – BMW I, який, як відомо, орієнтований на «зелені» технології. Баварці спільно вивчають можливості зниження ваги, збільшення енергозапасу, технології охолодження і т.п.

Проте, електрифікація М-моделей BMW буде, судячи з усього, неквапливою і обов’язково пройде стадію побудови машин з гібридними силовими установками.

В той же час два суббренди не планують об’єднуватися для створення спільної моделі : так, не варто чекати появи BMW i8 M. Як заявив ван Мил, BMW I та BMW M– це два різних напрями зі своїми особливими цілями і завданнями, якщо перші не допускають компромісів у енергоефективності, то останні – залишають головною метою драйвовість та спортивність авто.

Via: Auto Express