Аналітичний блог EV Sales опублікував світову статистику продажу електромобілів за 2020 рік. Загалом минулого року було реалізовано 2 141 311 авто. Наскільки виріс продаж порівняно з 291-м, видання не повідомляє, але можна припустити, що збільшення склало десь на 30-40%.

Найбільше електрокарів за вказаний період відвантажила Тесла – її частка серед усіх брендів склала 23%. Кількість реалізованих авто – 499 535 од.

На другій сходинці – китайський концерн SAIC, він зайняв 11% EV-ринку. Найймовірніше, на таку позитивну статистку вплинув електромобіль Wuling Hongguang – у Китаї ця модель користується високим попитом через маленьку ціну. До речі, його SAIC випускає спільно з General Motors.

Майже стільки ж електрокарів, скільки і SAIC, реалізувала Volkswagen Group. Замикає четвірку лідерів альянс Renault-Nissan-Mitsubishi.

Якщо ж разом з електрокарами рахувати ще і гібриди, то загальна кількість проданих авто становить 3 124 793 штук.  Тут лідером залишається Tesla, а от друге місце за рахунок своєї розвиненої лінійки PHEV посідає Volkswagen. Також до ТОП-5 входить концерн BMW.