На початку березня італійська студія дизайну Pininfarina і китайська технологічна компанія Hybrid Kinetic Group представлять на Женевському автосалоні концептуальний електромобіль класу гран туризмо – купе HK GT. На даний момент партнери опублікували тільки два попередніх зображення, які частково розкривають зовнішність і інтер’єр новинки.

Технічних подробиць доки немає, підтверджено лише, що спорткар отримав фірмову силову установку Hybrid Kinetic, в якій для збільшення запасу ходу використовується мікротурбогенератор, що заряджає батарею під час руху. Річ у тому, що HK GT – це вже четверта спільна модель італійців і китайців. Роком раніше на виставці в тій самій Женеві вони показали седан H600, а в квітні привезли на Шанхайський автосалон кросовери K550 і K750. Усі три електромобілі здатні проїхати більше 1000 км, причому що живить унікальну «супербатарею» мікротурбіна – вона працює практично на будь-якому виді палива і споживає його украй мало.

Найцікавіше, що до кінця нинішнього десятиліття Hybrid Kinetic Group збирається налагодити серійне виробництво електромобілів з дизайном Pininfarina. Першим на конвеєр встане вищезгаданий седан.

pininfarina-gran-turyzmo-electrocar