Компанія Automobili Pininfarina, виділена в окрему структуру з однойменної дизайн-студії, показала серію скетчів свого нового електричного суперкара PF0. Закритий показ дизайн-концепта машини відбудеться наступного тижня в Каліфорнії у рамках щорічного Конкурсу елегантності в Пеббл-біч. Публічна прем’єра вже готової машини пройдеу  березні 2019 року на автосалоні в Женеві, а її виробництво обмеженим накладом  у 150 од. стартує у 2020 році.

Pininfarina підтвердила оголошені раніше характеристики PF0. Так, розгін до 100 км/год займатиме менше 2 секунд, максимальна швидкість складе 400 км/год, а запас ходу на одному заряді акумуляторів буде “до 500 км”.

Виробник стверджує, що це буде перший у світі розкішний електричний гіперкар. Ключове слово тут, мабуть, “розкішний”. Як стало відомораніше, партнером Pininfarina в цьому проекті виступає хорватська компанія Rimac у якої вже є власний електричний суперкар C_Two з вражаюче схожими технічними характеристиками. Судячи з усього, PF0 буде побудована на тій самій агрегатній базі, але стане відрізнятися фірмовим дизайном і розкішнішим оформленням салону.